ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Kde udělat oslavu v Moravském krasu

Moravský kras je malebným koutkem naší republiky, z něhož si přivezete spoustu nádherných fotografií i nezapomenutelných zážitků. Kromě dovolených a výletů je tedy místem přímo stvořeným pro dokonalou svatbu nebo originální oslavu.

Svatba v Moravském krasu? V kostele, jeskyni i v přírodě

Vyhledávanými místy budoucích novomanželů, kteří touží po netradičním zážitku, jsou jeskyně, samotná příroda Moravského krasu nejen v okolí Macochy nebo oblíbené hotely a restaurace s kouzelným prostředím. Kolem krasu je také několik zámků a zámeckých zahrad, například v Rájci-Jestřebí nebo Boskovicích, které lákají snoubence jako místa pro svatební obřady a focení. Partneři, kteří se rozhodnou pro tradiční svatbu v kostele, mají na výběr z několika krásných kostelů, třeba ve Křtinách nebo ve Sloupu v Moravském krasu.

Firemní i společenské akce v okolí Macochy nebo krasových jeskyní

Moravský kras ale není jen místem pro svatební hosty. Užijete si v něm i křtiny, rozlučku se svobodou, narozeniny, svátky, firemní akce, svatební výročí, teambuilding a jiné společenské události. Protože je v této turisticky atraktivní lokalitě nespočet možností ubytování, budou to oslavy se vším všudy a svým hostům zajistíte maximální pohodlí.

Vezmeme vás na prohlídku těch nejzajímavějších míst pro rodinná, přátelská i firemní setkání, které můžete v srdci Moravského krasu a jeho okolí najít. A nezapomene ani na klasiku, jako je třeba naše hotelová restaurace. Tak už víte, kde byste chtěli říct své „ano“, uspořádat firemní večírek nebo oslavit příští kulatiny?

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí