ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Restaurace Skalní mlýn

Restaurace ve Skalním mlýně byla vždy vyhlášena nejen díky své ideální poloze v klidné oáze Moravského krasu. V letních dnech oceníte například příjemné posezení na letní terase. Restaurace slouží hotelovým hostům i kolemjdoucím turistům. 

Naší hlavní devizou je stabilní tým kuchařů, kteří využívají nejmodernějších gastronomických trendů ve spojení s využitím čerstvých a přírodních surovin.

Přijeďte ochutnat našeho Punkevního pstruha na bylinkách z vlastní rybárny, nebudete litovat!

Kapacita denní restaurace 78 míst, ve večerní restauraci s barem je 56 míst. Na letních terasách je 80 míst. Naše výborná restaurace je výhradně nekuřácká. Interiér je vybavený s ohledem na funkčnost a stylovost celého prostoru a díky tomu se u nás budete cítit jako doma. Jsme připraveni prostor přizpůsobit také uzavřeným skupinám, ať už oddělením části restaurace mobilními paravany, nebo rezervací celého prostotu uzavřené společnosti jako jsou svatby, večírky, oslavy nebo firemní akce.
Nekuřácká restaurace
Našich služeb využívají nejen individuální turisté v Moravském krasu, ale i skupiny, které oceňují rychlost a kvalitu obsluhy a podávaného jídla. Pro řadu místních stálých hostů z Blanska, Brna a okolí jsme zase klidným útočištěm mimo ruch města, kdy ocení kouzelné posezení na naší letní terase, nebo něco na zahřátí po mrazivé zimní procházce po zasněženém Moravském krasu. 
 

Gastrokalendář

Každoročně pro Vás připravujeme tematicky laděné gastronomické akce zaměřené nejen na sezónnost, ale také na využití regionálních produktů. Už jste ochutnali uzeného Punkevního pstruha z našich vlastních sádek, nebo například kozí sýr z místní farmy? Ještě ne? Tak přijeďte do restaurace na Skalní mlýn!
 
 
PROVOZNÍ DOBA
Pondělí – Pátek7:00 – 22:00 
Sobota – Neděle8:00 – 22:00
Snídaně jsou podávány vždy do 10:00 hodin

Denní restaurace

Večerní restaurace

Ukázky jídel

Virtuální prohlídka

Připravili jsme pro Vás novou 3D virtuální prohlídku, podívejte se sami.

SPUSTIT VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí