ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Moravský kras rezervace

Abyste si dovolenou v Moravském krasu užili naplno a přitom bez stresu, doporučujeme si nejžádanější atrakce (jedná se především o Punkevní jeskyně) rezervovat dopředu. Vyhnete se tak čekání ve frontě a budete si také moci sami určit časový plán návštěvy.

Kde a jak rezervovat, podrobnější info o předprodeji vstupenek 

► Rezervace do Punkevních jeskyní – tyto jeskyně bývají kvůli populární plavbě na lodičkách v létě nejvytíženější, proto určitě radíme si vstup zarezervovat dopředu, více info na: punkevni.caves.cz, vstup si rezervujte přes infocentrum na Skalním mlýně.

► Rezervace do Kateřinské jeskyně – více info na: katerinska.caves.cz.

► Rezervace do Sloupsko-šošůvských jeskyní – více info na: sloupskososuvske.caves.cz.

► Rezervace do jeskyně Výpustek – více info na: vypustek.caves.cz.

► Rezervace do jeskyně Balcarka – více info na: www.balcarka.caves.cz.

► Rezervace do propasti Macocha – vstup na spodní i horní můstek je volný a bezplatný, žádná rezervace tedy není potřeba. Vstup na dno propasti Macocha je v rámci prohlídky do Punkevních jeskyní. 

Do všech 5 zpřístupněných jeskyní je možné na některé prohlídky koupit online vstupenky.
 

Zajistíme rezervaci do největších lákadel Moravského krasu

My v rámci pobytových balíčků zajišťujeme rezervaci do Domu přírody a do některých jeskyní (odlišuje se podle konkrétního balíčku). Po potvrzení ubytování tedy domluvíme den a čas prohlídky. Prohlídku pak zaplatíte sami u pokladny, ale už nemusíte mít obavy, že byste se do jeskyně nedostali, navíc můžete vvyužít slevovou turistickou KRÁSnou kartu.  

 
 

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí