ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Ubytování v Moravském krasu s dětmi, rodinná dovolená

Dovolená s dětmi nemusí být jen strach z toho, zda vše proběhne hladce, jestli bude v ubytovacím zařízení odpovídající zázemí a složité vymýšlení, co s dětmi podniknout. Pokud se ubytujete v hotelu Skalní mlýn, veškeré tyto obavy můžete pustit z hlavy. Zázemí pro dětské hosty je u nás samozřejmostí a aktivit v okolí je dostatek.

Jak jsme family a baby friendly? 

► Do hotelu vede plošina, takže k nám vjedete kočárkem, ten lze uschovat na recepci. 
► V restauraci jsou dětské židličky
► Bez problémů vám obsluha v restauraci ohřeje příkrm
► Máme úschovnu pro dětská kola a odrážedla. 
► Na obou terasách jsou dětské domečky s lavičkami. 
► Do vláčku, který jezdí mezi hotelem a Punkevními jeskyněmi, lze složit kočárek. 
► Na recepci máme pro děti připravené zábavné listy, díky kterým poznají krásy Moravského krasu hravou formou. 

   

Ubytování s dětským hřištěm

Mnoho rodičů s malými dětmi hledá ubytování s dětským hřištěm. Je to pochopitelné, protože na letní dovolené nastává několik situací, kdy se hřiště v těsné blízkosti hotelu opravdu hodí. Například při chystání věcí na celodenní výlet. Přemýšlíte, co ještě zabalit, a máte strach, abyste něco důležitého nezapomněli. Náhradní oblečení, mapu, svačinu. Čím menší děti, tím víc starostí s chystáním. Do toho se pletou netrpělivé děti, které už čekání nebaví.

Nemusíte si přivstávat, abyste vše připravili, než se děti vzbudí. Můžete se v pohodě nasnídat v hotelové restauraci, poté děti nechat na hřišti a v klidu si vše přichystat.

Nebo naopak po celodenním výletě, kdy rodiče jsou již unavení, ale děti, jak známo, je někdy těžké „utahat“. Rodiče se tedy mohou posadit na letní terasu restaurace k večeři nebo vínu a děti vybijí zbytek energie na skluzavce, houpačce a prolézačkách.

Restaurace s dětským hřištěm

Také v případě, že jen cestujete krajinou, se hodí restaurace s dětským hřištěm. Děti jsou velmi často najezené dřív než jejich rodiče, protože mnohdy dají do pusy jen pár soust. Pak jsou neposedné a rodiče si dobrý oběd dostatečně nevychutnají. Dětské hřiště před hotelem Skalní mlýn tedy využijí malí návštěvníci restaurace zejména při čekání na objednané jídlo, což zajistí rodičům společné poklidné chvíle u stolu a spokojenost celé rodiny.

Kam s dětmi v Moravském krasu?

Možností je mnoho a každý den Vaší dovolené může být jiný. Ať už preferujete aktivní odpočinek nebo relaxaci, jistě si vyberete. Hlavním cílem je, aby rodinná dovolená s dětmi v Moravském krasu nebyla stresem, ale příjemným zážitkem pro celou rodinu.

Tipy na výlety v Moravském krasu, aneb na každý den jiný program

  • 1. Dům přírody, hřiště před hotelem, projížďka na kolech nebo koloběžkách po blízkém okolí.
  • 2. Punkevní jeskyně, vláček, lanovka, procházka po hřebenu ke Koňským spádům.
  • 3. Muzeum Blansko + akvapark nebo minigolf. 

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí