ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Do Moravského krasu na kole

Jste vášniví cyklisté? Nebo na kolo sedáte jen rekreačně? Každopádně pro všechny se nabízí příležitost strávit dovolenou v Moravském krasu na kole. Nebo alespoň její část. Ať už holdujete poklidné jízdě po silnici nebo se nebojíte náročného lesního terénu, v okolí Skalního mlýna najdete vše. O bezpečné uschování kol nemusíte mít strach, hoteloví hosté mají u nás úschovu zdarma. Pro případ potřeby máme v hotelové recepci také základní vybavení na drobné opravy Vašich kol, případně můžeme zajistit jejich servis. 

Cyklotrasy i pro rodiny s dětmi

Díky pestrému terénu si u nás každý přijde na své. Pro náročnější sportovce nechybí kopce, na nichž se pořádně zahřejí, ale najít se dají i rovinaté trasy vhodné pro rodiny s dětmi. Prohlédněte si seznam cyklotras v blízkém i vzdálenějším okolí Skalního mlýna.

V Blansku nechybí ani příjemné cyklostezky podél řeky Svitavy, které lze využít také pro projížďku na kolečkových bruslích. Cyklostezky jsou bezpečným místem i pro děti, které se chtějí samy projet na kole. Dovolenou na kole tedy můžete přizpůsobit i těm nejmenším. 

Singletrail Moravský kras

Nové singletrailové trasy v blízkosti Jedovnic získávají stále více příznivců. Na jednosměrných lesních cyklostezkách pro horská kola zažijete spoustu zábavy a adrenalinu. Pokud si chcete jízdu vyzkoušet, ale nemáte horské kolo, v Jedovnicích Vám je rádi zapůjčí. Více informací získáte na telefonním čísle 731 462 595.

Bike boxy - úschova kol na Skalním mlýně

O tom, že ve zdejší oblasti jsou cyklisté vítáni, svědčí i přítomnost bike boxů v těsné blízkosti hotelu Skalní mlýn. Je to místo pro bezpečnou úschovu Vašich kol. Skvělou zprávou je pak to, že uzamčení kola ve speciálním boxu je zcela zdarma, a to nejen pro ubytované hosty, ale pro všechny návštěvníky Moravského krasu, kteří tudy projíždějí. Užijte si tedy návštěvu jeskyní bez obav, že Vám někdo kolo ukradne!

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí