ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Ve Výpustku provede děti medvěd Bruno

I letos během letních prázdnin bude medvěd Bruno děti ve věku od čtyř do deseti let provázet bohatou historií jeskyně Výpustek.

Divadelní režisér Jiří Liška připravil třičtvrtěhodinovou interaktivní a zábavně-vzdělávací prohlídku jeskyně. Skupina deseti dětí s průvodcem a dospělým doprovodem prochází Výpustkem, cestuje v čase a plní úkoly z různých historických epoch. Cílem hry je najít kolečka do poškozeného stroje času a vrátit se zpět do současnosti.

Dětské prohlídky „Medvěd Bruno a stroj času“ pořádá Správa jeskyní České republiky od 1. července do konce srpna 2024 vždy v pondělí a čtvrtek v 16:30 a 16:45 hodin. Prohlídky jsou navrženy pro maximálně 10 dětí. 

Vstupenky pro děti je třeba koupit předem online na webu: portal.colosseum.eu/tours?mrsid=231 (nutné dolistovat na daný den a čas 16:30 či 16:45). Vstupenky lze také zakoupit osobně v pokladně jeskyně, pokud jsou ještě volná místa. Každé dítě (či sourozenci) musí mít alespoň jednoho dospělého doprovodu, který si vstupenku zakoupí v pokladně jeskyně před začátkem prohlídky.

Pro informace o přístupu k Výpustku, otevírací době, službách a cenách je dobré navštívit web vypustek.caves.cz.

Zpět na výpis novinek

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí