ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Zveme Vás do Moravského krasu – vše je otevřeno

Pokud letos kvůli možnosti nákazy koronavirem nechcete jet na dovolenou do zahraničí, ale dáte přednost krásám Česka, pak Vás zveme do Moravského krasu. Všechny veřejně přístupné jeskyně jsou otevřené a i další atrakce, jako je vláček nebo lanovka, jsou v provozu. Navíc je v blízkosti našeho hotelu několik akcí pro rodiny s dětmi. Podívejte se kam vyrazit, i když třeba nebude pěkné počasí.


Výstava Po stopách brouka Pytlíka

Do konce července se můžete v Domě přírody Moravského krasu podívat na výstavu Po stopách brouka Pytlíka aneb hmyzí postavičky z knížek Ondřeje Sekory pohledem entomologa. 

Výstava panenek a netopýrů na blanenském zámku

Pokud vyrazíte do Blanska na prohlídku zámku, součástí prohlídkového okuhu je i výstava panenek. Muzeum Blanenska také připravilo v prostoru sklepení samostatnou výstavu Hlavou dolů – netopýři v Moravském krasu

Skrytá krása kamenů

Na sobotu 1. srpna nachystal Dům přírody Moravského krasu akci nazvanou Skrytá krása kamenů. Program bude probíhat od 9 do 15 hodin. Nejdříve se zájemci sejdou v lomě v Jedovnicích, kde si každý najde pod odborným vedením geologa Ing. Jiřího Šafaříka CSc., svůj kámen (vápenec). Následně se přesunou do Domu přírody Moravského krasu, kde si vápenec zpracují do podoby sbírkového kamene. 

Zpět na výpis novinek

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí