ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
REZERVACE

Fotografická soutěž Jeskynní pohár 2020

Festival Blanenský čtyřlístek se kvapem blíží a pořadatelé zvou širokoku veřejnost k účasti ve fotografické soutěži Jeskynní pohár 2020. Snímky z Moravského krasu a okolí můžete posílat do 10. března. Vyhlášení vítězů se bude konat v úterý 17. března v Dělnickém domě v Blansku v podvečerních hodinách.

Zájemci, kteří se chtějí do soutěže zapojit, musí na e-mailovou adresu ctyrlistekBK@seznam.cz poslat 1 – 3 fotografie pořízené v regionu Moravský kras a okolí. Je třeba připojit přihlášku, kterou najdete na webových stránkách pořádající školy včetně podrobnějších informací o soutěži a festivalu. Samotné téma fotografie je volné. Může jít o záběry zdejších turisticky atraktivních míst, příp. akcí, které se v našem okolí realizují (jeskyně, kulturní a technické památky, přírodní zajímavosti, zajímavosti z ubytovacích a stravovacích zařízení, momentky ze společenských a sportovních akcí apod.). 

Ze zaslaných snímků vznikne výstava, která bude k vidění v Dělnickém domě po dobu konání festivalu Blanenský čtyřlístek od 17. do 19. března 2020.Zpět na výpis novinek

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí