Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
REZERVACE
SKALNÍ MLÝN

SKALNÍ MLÝN

SRDCE MORAVSKÉHO KRASU

RELAXACE A UVOLNĚNÍ

RELAXACE A UVOLNĚNÍ

KRÁSY MORAVSKÉHO KRASU

KRÁSY MORAVSKÉHO KRASU

AKCE A NOVINKY

Oznámení o uzavření jeskyní ČR

Oznámení o uzavření jeskyní ČR

Vzhledem k aktuální situaci způsobené koronavirem se uzavírají všechny jeskyně ČR, tudíž také jeskyně Moravského krasu se uzavírají až do odvolání. Nebude jezdit ani vláček a lanovka.

Celý článek »
Po stopách brouka Pytlíka

Po stopách brouka Pytlíka

Ojedinělou výstavu budete moci zhlédnout v Domě přírody Moravského krasu od 28. března do 30. června 2020. Nese název Po stopách brouka Pytlíka aneb hmyzí postavičky z knížek Ondřeje Sekory pohledem entomologa.

Celý článek »

DALŠÍ AKCE A NOVINKY

HOTEL SKALNÍ MLÝN

Tříhvězdičkový hotel Skalní mlýn se nachází v Moravském krasu, který láká turisty k mnoha výletům. Za zmínku stojí například propast Macocha, Punkevní jeskyně, Kateřinské jeskyně.

Restaurace a ubytování - v hotelu naleznete restauraci, večerní restauraci - piano bar nebo letní terasy s pravidelným grilováním. V hotelu je pro hosty připravena restaurace s bohatým menu, nechybí ani možnost ubytování a rezervace.

Firemní akce - hotel nabízí možnost pořádání firemních akcí či školení s možností využití širokého technického vybavení. Hotel je také vhodný pro pořádání firemních akcí a školení, má připravené různé programy a menu pro skupiny.

Hotel Skalní mlýnv Blanskuhodnocení