REZERVACE

Hotel Skalní mlýn

Příjemné ubytování v Moravském krasu

Hledáte hotelové ubytování v Moravském krasu? Tato chráněná krajinná oblast patří bezpochyby k nejkrásnějším místům na Moravě, proto je velmi vyhledávanou lokalitou při výběru letní dovolené, víkendových pobytů, rodinných i školních výletů.

TIP: Užijte si oslavu až do konce! Zajistíme ubytování pro svatební hosty nebo účastníky rodinné oslavy. Druhý den můžete ještě podniknout vycházku do přírody nebo návštěvu jeskyní. 

Ubytování u Macochy

Hotel *** Skalní mlýn, to je více než 70 let tradice. Leží v CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Punkevních jeskyní s lodičkami, u nástupiště vláčků, v blízkosti lanovky na Macochu. V širším okolí lze navštívit další jeskyně a podniknout mnoho různých volnočasových aktivit v přírodě i přilehlých městech. 

Dovolená v Moravském krasu

Našim hostům nabízíme kvalitní ubytování ve 42 pokojích všech typů. Díky rodinným pokojům se dvěma ložnicemi uspokojíme rodiny s dětmi, v prostorných studiích s rohovou vanou nebo velkým sprchovým koutem i ty náročnější zákazníky. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, televizi se satelitním příjmem a telefon s přímou volbou.

Pro všechny hosty je k dispozici bezplatné parkoviště, připojení k internetu je zdarma v celém objektu hotelu. Prohlédněte si ceník ubytování i případné polopenze. 

Ubytování Brno a okolí

Hotel *** Skalní mlýn je ideálním výchozím místem pro rodiny s dětmi, stejně jako firemní akce. Blízká poloha od Blanska a veletržního města Brna přímo vybízí k rodinné dovolené s dětmi, taktéž však k pracovnímu pobytu v klidné a romantické přírodě Moravského krasu. 

Zdarma v ceně

Bezplatné parkováníTelevize se satelitním příjmemBezplatné připojení k internetu pomocí WIFI

Exteriéry

Interiéry

Pokoje

Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Jméno a příjmení (*)
Telefon (*)
E-mail (*)
Další požadavky a dotazy
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Podle zákona o ochraně osobních údajů je nutné udělit Souhlas se zpracováním osobních údajů. Požadované údaje zpracováváme konkrétně za účelem zasílání odpovědi na váš email. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

POBYTOVÉ BALÍČKY

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY

Kalendář akcí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Hotel Skalní mlýnv Blanskuhodnocení